Energia Przykona i Zaksa Kędzierzyn-Koźle grają razem.

Miło nam poinformować, że wraz z sezonem 2022/23 zostaliśmy jednym z głównych sponsorów oraz nawiązaliśmy owocną współpracę z jedną z czołowych drużyn polskiej i europejskiej siatkówki. ZAKSA, obecny mistrz Polski poza wielkimi triumfami w dwóch ostatnich edycjach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej CEV jest m.in. 9-krotnym mistrzem kraju, 10-cio krotnym zdobywcą Pucharu Polski i 2-krotnym zdobywcą Superpucharu Polski. Całej ekipie ZAKSY jak i kibicom życzymy jak najwięcej sukcesów.

Energia Przykona sponsorem Super Pucharu Polski

Energia Przykona sponsorem Super Pucharu Polski, XXVII Przełajowego Wyścigu Kolarskiego UCI C2, który odbył się w Gościęcinie 22.11.2020.  Wszystkim uczestnikom i zwicięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej

Współpraca z funduszem NeoInwestments

Energia Przykona jako spółka deweloperska na mocy ścisłej współpracy z funduszem NeoInvestments zrealizowała projekt Przykona o łącznej mocy 600MW. W ten sposób Energia Przykona stała się wykonawcą projektu największej farmy fotowoltaicznej w Polsce, zakończonej sukcesem.

 

Energia Przykona podpisała List intencyjny z funduszem NeoInvestments SA z Warszawy na realizację kolejnych wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych w województwie zachodniopomorskim. Strony zadeklarowały również przyszłą współpracę w zakresie wspólnej budowy i eksploatacji inwestycji.

 

Czytaj więcej